Firma

Serdecznie witamy Państwa na stronie firmy DOLPAP Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych DOLPAP Sp. z o. o. specjalizuje się od ponad 26 lat w przetwórstwie papieru.

Historia działalności papierniczej obecnego zakładu sięga początków XX wieku. Wcześniej funkcjonowała w tym miejscu fabryka papieru. W latach pięćdziesiątych na bazie istniejących obiektów rozpoczęły działalność Dolnośląskie Zakłady Wyrobów Papierniczych – Dolpakart, które zaopatrywały w wyroby papiernicze rynek krajowy i rynki wschodnie. Kolejnym krokiem w przeobrażeniach działalności produkcyjnej było powołanie Zakładu Produkcji Wyrobów Papierowych DOLPAP Sp. z o.o..

Firma wywodzi się z wieloletnich tradycji, posiadamy bogate doświadczenie w branży papierniczej. Zakład dysponuje potencjałem technologicznym dostosowanym do wymagań rynku. Dynamiczne otoczenie i rozwój branży wymusza na pracownikach ciągłe uczenie się, poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach oraz seminariach związanych z branżą papierniczą, drukarską. Zatrudnieni specjaliści gwarantują wysokiej jakości wyroby i usługi. Spółka stale dąży do tego, aby jakość oferowanych produktów była jak najwyższa, dlatego modernizujemy park maszynowy, wyposażamy laboratorium w nowe urządzenia pomiarowe, funkcjonujemy w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania wg norm ISO 9001:2000 i PN-N 18001:2004.

Asortyment firmy znajduje zastosowanie w wielu branżach, m.in.: poligraficznej, papierniczej, opakowaniowej, motoryzacyjnej, budowlanej oraz spożywczej.

Głównymi produktami firmy są: papiery silikonowane, folie silikonowane papiery samoprzylepne, papiery woskowane, taśmy podgumowane, taśmy samoprzylepne, etykiety, owijki, nadruki. Oprócz działalności produkcyjnej na specjalne życzenie Klienta świadczymy usługi w zakresie powlekania, kaszerowania oraz cięcia z roli na rolę.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy:

  • produkty najwyższej jakości
  • terminową realizację zamówień
  • fachową pomoc w doborze materiałów
  • utrzymanie odpowiednich zapasów magazynowych
  • realizację zamówień indywidualnych
  • profesjonalną obsługę przed i posprzedażową